четвер, 24 березня 2016 р.

      З  21 березня по 1 квітня в бібліотеках проходить  Всеукраїнський тиждень дитячого читання
                                                                                     Тиждень щорічно відбувається у дні весняних канікул, напередодні Міжнародного дня дитячої книги(2 квітня). Вперше тиждень був проведений 26 березня в 1943 році за ініціативою дитячого письменника Льва Кассиля. Тиждень проводиться з метою розвитку читацької культури, залучення дітей до читання , та сприяти гармонійному розвитку і самоосвіті особистості.
  В нашій бібліотеці проведено журнальну мозаїку:"Час читати-час знати" для молодшого шкільного віку. Діти читали казочки, відгадували загадки,  кросворди, доповнювали прислів'я, знайомилися з дитячими журналами- "Колобочок", "Кузя", "У світі казки", "Богдан", "Зайчик".
    З середнім шкільним віком (6-7кл.) проведено прес-веселку:"Чудова преса на всі інтереси" де  діти познайомилися з історією виникнення періодичних видань.  Газети і журнали не тільки інформаційний засіб, а і джерело всебічного розвитку дитячого кругозору. Під час заходу діти в ігровій формі знайомилися з рубриками прес-веселки:
                -"Прес-цікавинки із торбинки";
                -"Народознавчий калейдоскоп"; 
                -"Всезнайки";
                -"Перевір себе";
                -"Поетичний струмочок".  


        


четвер, 17 березня 2016 р.

КНИГОМАНІЯ-2016
Хто багато книг читає, той багато дуже знає.
Книжка кожного навчить, як на світі треба жить.
Пам’ятай, дитино мила, що знання — найбільша сила!
З 1 лютого 2016р. стартував Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2016", організатором якого є ГО "Форум видавців". В конкурсі змагаються учні 6-7 класів за найкращого читача України.  Головною метою конкурсу є заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення соціального значення бібліотек.
  1-й етап конкурсу (17 березня) пройшов в Мар'ївській сільській бібліотеці спільно з шкільною бібліотекою. Участь в конкурсі взяли учні 6-7 класів.
 Конкурсна програма:
       *представлення учасника;
       *реклама книги яка сподобалася;
       *літературна вікторина;
       *розумники і розумниці;
       *бліц-гра з вболівальниками.
Найкращим читачем бібліотеки стала учениця 6 класу - Шарпак Анастасія. Всі учасники конкурсу отримали подарунки.
Із книгою і словом поріднися,
Хай буде книга - твій насущий хліб.
Тож зачерпни із неї і напийся,
Снаги, що в серці залишає слід.


середа, 9 березня 2016 р.

9 березня 1814 року народився геніальний український поет, художник, мислитель, громадсько-політичний діяч, засновник нової української літератури, творець сучасної української мови та  Великий Кобзар -Тарас Григорович Шевченко
В бібліотеці проходять заходи вшанування пам'яті Тараса Шевченка:  - книжкове пано   "В душі народу Кобзареве слово"

                                                     
   -огляд літератури "Апостол правди"
- слайд -перегляд "Тарас Григорович Шевченко - поет, художник, Кобзар..."       Під час слайд-перегляду діти познайомилися з творчістю поета - читали вірші, також переглянули роботи Шевченка, як художника -  малюнки до творів та автопортрети.
Геній великого Кобзаря світить нам крізь віки. Цілі покоління виховувалися на його творах. І сьогодні Шевченкова поезія продовжує надихати нас на нові звершення і перемоги.

субота, 5 березня 2016 р.


Екологічна акція на тему - "Екологічно чистий будинок, вулиця, село..." пройшла в сільській бібліотеці
 спільно з лідерами євроклубу               "Хвиля єдності" (учнями  Мар'ївської ЗОШ)  та вчителем Зубенко Н. О..
Мета акції: підвищення екокультури сільської громади та привернути увагу громадськості до питання екології та проблем охорони навколишнього середовища від шкідливого впливу твердих побутових відходів, зокрема, елементів живлення (батарейки та акумулятори), які потребують спеціальної утилізації.
   Лідери євроклубу запропонували присутнім , хто має вдома відпрацьовані батарейки, замість того, щоб викидати їх у загальний контейнер для побутового сміття чи просто на землю, можна і варто приносити до спеціально відведеного пункту збору у бібліотеці Мар'ївької ЗОШ та сільської бібліотеки. Після наповнення контейнера батарейки буде направлено на вторинну переробку.
   Утилізація батарейок - свідома культура споживання, а не одноразова акція!


 Голодомор 1932 -1933 років Відкрийтесь, небеса! Зійдіть на землю, Всі українські села, присілки та хутори, Повстаньте всі, кому сказали: в...

Популярні теми