субота, 27 листопада 2021 р.
четвер, 25 листопада 2021 р.
Голодомор. Розірваний круг життя.
(Віртуальний історичний екскурс)
Голодомор 1932–1933 роках – злочин геноциду проти українського народу - штучний масовий голод. Він спричинив загибель мільйонів українців на території нашої України. Насильно вилучали продовольство, влаштували блокаду сіл і цілих районів, забороняли виїжджати за межі України, припинили сільську торгівлю. Цим тоталітарна система створила для українців умови, спрямовані на фізичне знищення. В Мар'ївській бібліотеці-філії організовано тематичну книжкову виставку пам’яті та скорботи – «Свіча плакала в скорботі» та віртуальний історичний екскурс «Голодомор. Розірваний круг життя». Також 27 листопада в День пам’яті жертв голодоморів бібліотека долучиться до скорботної акції цього дня «Запали свічку пам’яті».
середа, 17 листопада 2021 р.
вівторок, 16 листопада 2021 р.
четвер, 11 листопада 2021 р.
День української писемності та мови.
Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято було встановлено указом Президента України 6 листопада 1997 року.
До цього свята в нашій бібліотеці проведено поетичний стрім "Нас єднає рідна мова".
понеділок, 8 листопада 2021 р.
9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови.
Свято започатковано в 1997 р. Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – день вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці починається писемна українська мова. Колись навіть дітей віддавали до школи саме у цей день, після служби у церкві, де молились та просили у Нестора-літописця аби благословив майбутніх учнів. Це й не дивно, адже преподобний здобув всесвітню славу взявши участь у літописанні Київської Русі і залишивши світу неоціненний скарб – «Повість минулих літ».
вівторок, 2 листопада 2021 р.
Чому варто вакцинуватися? Світовий досвід з вакцинації наразі доводить свою ефективність, де значно знижується рівень захворюваності та смертності. З метою зменшення рівню розповсюдження вірусу імунітет повинен бути у 65-70% населення, що забезпечить мінімізацію ризику передачі вірусу. Саме такий показник дозволить повернутись до звичного ритму життя без карантинних обмежень.
понеділок, 1 листопада 2021 р.
"ДОСТУПНІСТЬ ЧИСТОЇ І ПИТНОЇ ВОДИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ
Голодомор 1932 -1933 років Відкрийтесь, небеса! Зійдіть на землю, Всі українські села, присілки та хутори, Повстаньте всі, кому сказали: в...
Популярні теми
-
"Державні та народні символи України" за такою темою в бібліотеці пройшло застілля пізнавальне з дітьми різно...
-
Конкурс малюнка на асфальті : "Ми разом! Ми друзі! Ми українці!" до Дня Конституції України був проведений у бібліо...
-
Спортивно-ігрове змагання "Здоров'я - основа усього на світі, здоровими бути бажають всі діти" Хт...